Optim Serwis

Partner techniczny dla
Twoich nieruchomości

Firma Optim Serwis powstała z inicjatywy pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym celem jest wniesienie na rynek nowej jakości usług, które łączą wiedzę specjalistyczną z profesjonalną realizacją i satysfakcją klienta. Zbudowaliśmy zespół, który całodobowo oferuje kompleksowe wsparcie dla biznesu w zakresie technicznej, eksploatacyjnej i konserwacyjnej obsługi obiektów na terenie całej Polski. Odpowiadamy na zapotrzebowanie klientów instytucjonalnych, korporacyjnych, sieciowych, centrów logistycznych oraz przedsiębiorstw w zakresie usług multitechnicznych, w szczególności budowlanych, hydraulicznych, elektrycznych, informatycznych, ślusarskich, stolarskich, digital signage, utrzymania czystości, serwisów specjalistycznych i gastronomicznych, montażu i serwisu urządzeń oraz akcji zbiorczych. Wykonujemy przeglądy techniczne, audyty techniczne, inwentaryzacje, prace remontowe i modernizacyjne oraz projekty inwestycyjne.

Nasze realizacje cechuje wysoka jakość, rzetelność i terminowa realizacja. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, co pozwala nam na dokładne zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań, a także dopasowanie oferty do jego specyficznych wymagań. Nasza firma korzysta z najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej jakości narzędzi, co w połączeniu ze znawstwem fachu przekłada się na skuteczność wykonywanych przez nas prac. Każde przedsięwzięcie, bez względu na jego zakres, traktujemy poważnie i wykonujemy z należytą starannością.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w każdy projekt, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Nasi pracownicy posiadają wiedzę techniczną oraz niezbędne uprawnienia. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze menedżerskiej, jesteśmy specjalistami Facility Managementu. Zaufało nam wielu klientów, dla których świadczenie najwyższej jakości usług jest dla nas priorytetem. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia, to zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty.